26.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Да помогнеме за Мартин

Иван, второ пронајдениот од тројцата изчезнати во Грција, во име на семејството на Мартин кои се во активна потрага, отвори  наменска донаторска сметка за собирање на средства. Toj замолува за донација за што побргу да се заврши потрагата и да се олесни товарот на семејството на исчезнатиот Мартин Јовановски.За донации од Македонија :
200003989311717
Стопанска Банка АД Скопје
Цел на дознака: Донација за Мартин
Шифра на плаќање : 562
За донации од странство :
IBAN : MK07200003989312202
SWIFT CODE : STOBMK2X
Stopanska Banka AD Skopje

Текстовите, фотографиите и останатите материјали што ги објавува Приказна.мк се авторски. Крадењето авторски содржини е казниво со закон. Бесплатно преземање е дозволено само на 20 отсто од содржината со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на Приказна.мк.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

СЛЕДЕТЕ нѐ на

5,231FansLike
2,800FollowersFollow
spot_img

НАЈНОВИ